Nieuws

Update 25-07-2013 10.40

de problemen met de KPN internetverbindingen zijn nog steeds niet opgelost, bepaalde delen van Nederland is het wel opgelost andere delen van Nederland heeft nog steeds problemen met hun verbindingen.

Nogmaals kunnen wij u melden dat deze problemen niet zijn gerelateerd aan ons netwerk of servers!

Van Nedzone hebben wij vernomen dat er melding is gemaakt bij KPN (woensdag 24/07) KPN heeft bevestigd aan Nedzone dat de problemen bij hun bekent zijn en er aan wordt


Verder lezen...

Storing APC Power Switch 12-06-2013 19.10 >> opgelost: 20.20
Geplaatst door Mike-Support Helpburo.eu aan 12-06-2013 19:12

Storing APC Power Switch opgelost 20.20
APC PowerSwitch is vervangen,

Een aantal servers staan nog in de quota check maar ook die zullen na de quota check snel opstarten. (hoe groter de HD hoe langer dat het duurt)

Support Team

 

Storing APC Power Switch 12-06-2013 19.10

Zojuist constateren wij dat er een APC PowerSWitch defect is geraakt waardoor de stroomvoorziening op een aantal servers is weg gevallen. Technische zijn onderweg naar het datacenter om de defecte APC PowerSwitch te


Verder lezen...

Wederom domeinnaam fraude activiteiten...........dus opgelet!
Geplaatst door Peter-Support-Helpburo.eu Support aan 24-05-2013 16:20

Momenteel is er een nieuw bedrijf (bestaat sinds maart dit jaar) genaamd:
Domein Regulatie Benelux   http://drbenelux.nl   bezig bedrijven actief en agressief te benaderen.

De klanten wordt voorgehouden dat ze hun domein bij hun kunnen registreren maar ook dat als ze dit niet doen, het domein binnen 48 uur wordt vrijgegeven en dan iedereen hun domeinnaam kan wegkapen.

Dit laatste is natuurlijk onzin, maar veel klanten hebben hier geen weet van en kunnen in die agressieve verkooptechnieken trappen.


Verder lezen...

Update: vrijdag 24 mei 2013
De core routers zijn succesvol vervangen naar het nieuwe Cisco platform, de down time was slechts 4 minuten!
De doorvoersnelheid is inderdaad verbeterd en als positief ervaren.

In week 22 zal men in de nachtelijke uren een zogenaamde fail-over test uitvoeren, hiervan zal u verder geen last ondervinden.

 

Vervanging core routers dinsdag 21 mei 2013 v.a 24.00 uur

In verband met de vervanging van onze huidige core routers naar een meer efficiënt Cisco platform en


Verder lezen...

aangepaste openingstijden van onze kantoren: maart, april & mei 2013
Geplaatst door Peter-Support-Helpburo.eu Support aan 28-03-2013 13:19

Hieronder de aangepaste openingstijden van onze kantoren:

Vrijdag 29 maart 2013 Goede Vrijdag - vanaf 12.00 gesloten

Maandag 01 april 2013 2e paasdag - Gehele dag gesloten
Dinsdag 30 april 2013 Koninginnedag - Gehele dag gesloten   

Donderdag 9 mei 2013 Hemelvaartsdag - Gehele dag gesloten
Maandag 20 mei 2013 2e Pinksterdag - Gehele dag gesloten

Support en urgent aangelegenheden worden gewoon verwerkt.......


Fijne dagen gewenst.
Support


Verder lezen...

Emergency Kernel (security) update voor alle servers! >>Start vrijdag 29 maart 2013 09.00 uur
Geplaatst door Peter-Support-Helpburo.eu Support aan 28-03-2013 13:07

Voor de huidige Kernel in gebruik op alle servers (dus ook: reseller accounts, VPS, webhosting) is er een waarschuwing uitgegeven in verband met een emergency beveiligings probleem, het is dus noodzakelijk alle servers te voorzien van deze nieuwe Kernel.

Op alle servers staat deze nieuwe Kernel reeds (voor) geinstalleerd, het enige dat dient te gebeuren is een reboot, dit zal een korte onbereikbaarheid veroorzaken van ca. 1-2 minuten! (onoverkomelijk vanwege de reboot).

Het is uiteraard


Verder lezen...


Helpburo.eu is een onderdeel van ISE BV - Onder voorbehoud van alle rechten